Pozor, děti, poletíme!

Pozor, děti, poletíme!

Pozor, děti, poletíme!

Tak se jmenuje nová výstava v Šumperském muzeu od 22.6-7.10. Náš klub zde přispěl svojí velkou sbírkou letadel od dob první světové války až po současnost. Měřítek je tu taky plno od 1:144-1:32. 
Nejen děti, ale i dospělé bude jistě zajímat spousta různorodých modelů letadel, které zapůjčili letečtí modeláři. A navíc bude na výstavě i model kokpitu, ve kterém si děti budou moci vyzkoušet, jak je těžké (nebo lehké??) pilotovat opravdové letadlo. A kromě toho se můžete těšit i na skládačky a různé doplňovačky, omalovánky a hádanky, vše, samozřejmě, s leteckou tematikou. Letiště Muzeum Šumperk (Aeropuerto Museo, Flughafen Museum, Airport Museum, L´aéroport Museé) se těší na první piloty, letušky a cestující. (text použit z facebookové stránky muzea) 
Více fotek v galerii pod článkem
   

« 1 z 2 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *